Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником

Головна » Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти » Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником   

 

УКРАЇНА

КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №394

27 серпня 2021 року

Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у 2021-2022 навчальному році

 

Відповідно до п. 4 р. б) ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» від 13.09.2017р. № 684 та «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017р. № 684» від 19.09.2018р. № 806 розглянувши питання про визначення територій обслуговування та закріплення їх за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Калинівської міської  територіальної громади, з метою проведення своєчасного обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають у межах Калинівської міської територіальної громади,  виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

 1. Організувати облік дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають у межах Калинівської міської  територіальної громади у 2021-2022 навчальному році.

 2. Визначити відділ освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради уповноваженим органом відповідальним за організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають у межах Калинівської міської територіальної громади.

 3. Визначити території обслуговування та закріпити їх за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Калинівської міської територіальної громади (додатки 1-46).

 4. Начальнику відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман:

 4.1. Здійснити організаційні заходи щодо створення обліку дітей, що перебувають у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Калинівської міської територіальної громади (далі – облік).

4.2. Призначити особу, відповідальну за створення та постійне оновлення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають у межах Калинівської міської територіальної громади.

5. Головному лікарю КП «Калинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської міської ради Василю Македонському до 15 квітня та до 15 серпня надавати відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради список дітей від 0 до 6-ти років, які мешкають на території Калинівської міської  територіальної громади та знаходяться на обліку в сімейних лікарів.

 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Віктора Кособуцького.

  Міський голова                                                              Василь ПОЛІЩУК

 

 

Додаток 8

 

до рішення виконавчого комітету

Калинівської міської ради

 8 скликання

від   27 серпня.2021р. №394

 

 

 

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ДНЗ  С. ДРУЖЕЛЮБІВКА

 

 

№ п/п

Назва вулиці, провулку

Примітка

1.

вул. Абрикосова

 

2.

вул. Вишнева

 

3.

вул. Зарічна

 

4.

вул. Л.Українки

 

5.

вул. Калинова

 

6.

вул. Миру

 

7.

вул. Польова

 

8.

вул. Пушкіна

 

9.

вул. Садова

 

10.

вул. Слобода

 

11.

вул. С.Руданського

 

12.

вул. Т.Шевченка

 

13.

вул. Центральна

 

14.

вул. 1 Травня

 

15.

пров. 1 Травня

 

16.

ст. Курава

 

17.

вул. М.Грушевського

с. Прилуцьке

18.

вул. Л.Українки

с. Прилуцьке

19.

вул. Зарічна

с-ще Рівнинне

20.

вул. Механізаторів

с-ще Рівнинне

21.

вул. Т.Шевченка

с-ще Рівнинне

 Секретар ради                                                                                 Валентина ТУРИК

 

 


Всі новини